Hakkımızda

Beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve derin dondurucu ürünlerine servis hizmeti vermektedir. Özel servis olarak İstanbul geneline hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz bölgeler arasında, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa, Küçükçekmece, Avcılar, Bağcılar ve Beylikdüzü ilçeleri bulunmaktadır. Güngören, Bakırköy, Arnavutköy, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan ve Fatih ilçelerine tamir, onarım, bakım ve servis vermekteyiz. Garantisi bitmemiş garantili ürünlere servis vermiyoruz. Garantisi bitmiş cihazlara tamir hizmeti sunuyoruz.

2015 yılından itibaren İstanbul genelinde profesyonel olarak servis hizmeti sunuyoruz. Garantisi bitmiş arızalanan ürünleriniz olduğunda bizi arayın. Arızalanan ürünlere uzman ekiple destek sunuyoruz Arçelik, Beko, Bosch, Ariston, Altus ve Profilo cihazlarına da kurumsal servis hizmeti veriyoruz. Vestel Servisi Teknik Servis hizmetleri kapsamında derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi ve küçük ev aletleri ve ankastre ürünlerine özel servis veriyoruz.

Hakkımızda

Misyon

Misyonumuz; beyaz eşya servis sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

Vizyon

Vizyonumuz; müşterilerimize en iyi hizmeti vererek gelecekte lider olmak.